Lokationer


Gyngemosehallen

Gyngemose Parkvej 28A, 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Knogletræning - puls&styrke (mandag) hold 202017:30 - 18:30
KLUB 27 (hold 2303)19:30 - 21:30
Spring 18+ (fredagsgyngerene) (2302)19:30 - 21:00
Rythmos (hold 2301)19:00 - 21:00
Voksen-barn 3-5 år forår (1012)16:15 - 17:15
Børn med særlige ressourcer - meget fart forår (1311)12:30 - 13:30
SpringMix 15+ (1412)20:00 - 21:30
Springbandit 6-9 år (1402)16:00 - 17:30
Mini Drenge - DK serie17:30 - 19:30
17:30 - 19:30
Junior Drenge - Liga 17:30 - 20:00
17:30 - 19:30
Junior Cheer19:00 - 21:00
15:00 - 17:00
Youth Cheer17:00 - 19:00
13:00 - 15:00
Mini Cheer - øvet (konkurrencehold)16:00 - 17:30
12:30 - 15:30
Springerne 12+ (1410)19:00 - 20:30
Børn med særlige ressourcer - lidt fart forår (1310)11:30 - 12:30
Micro Drenge - Talent16:00 - 17:30
16:00 - 18:00
Senior Cheer (17år+)17:45 - 21:00
16:45 - 20:00
Aktive seniorer (hold 2006)09:30 - 11:30
09:30 - 11:30
Far-barn 2-5 år forår08:00 - 08:45
Junior Piger - DK serie17:30 - 20:00
18:00 - 20:00
Senior Herre - TeamGym19:30 - 22:00
19:30 - 22:00
Senior Damer - TeamGym19:30 - 22:00
19:30 - 22:00
Aspirant piger17:00 - 18:30
09:00 - 11:00
Micro Pige - Talent B16:00 - 17:30
Mini Piger - Talent16:00 - 18:00
16:00 - 18:00
Spring&leg 5-7 år forår (1110) 16:15 - 17:15
Junior Piger - Liga 17:30 - 20:00
17:30 - 20:00
17:00 - 19:30
Springerne 12+ (1411)19:00 - 20:30
19:00 - 20:30
Micro Piger - Talent A16:30 - 18:30
16:00 - 18:00
11:00 - 13:30
Mini Piger - DK serie16:00 - 18:00
16:00 - 18:00
09:30 - 12:30

Gladsaxe Sportscenter

Vandtårnsvej 55, 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Springknægte 9-12 år (1408)17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
Springtøser 12+ (1522)18:30 - 20:00
Springtøser 12+ (1523)19:00 - 20:30
18:30 - 20:00
Springtøser 12+ (1521)19:00 - 20:30
Springbandit 6-9 år (1401)17:00 - 18:00
Springtøser 12+ (1524)18:30 - 20:00
Springtøs 9-12 år (1511)18:00 - 19:30
Springmix 9-12 år (1406)18:00 - 19:30
Springknægte 9-12 år (1405)17:00 - 18:00
Springknægte 9-12 år (1407)17:00 - 18:00
Springtøs 9-12 år (1512)16:00 - 17:00
Springtøs 9-12 år (1514)17:00 - 18:00
Springbandit 6-9 år (1403)16:00 - 17:00
Springhaj 6-9 år (1505)17:00 - 18:00
16:00 - 17:00
Springtøs 9-12 år (1515)17:30 - 19:00
17:00 - 18:30
Springhaj 6-9 år (1506)16:00 - 17:00
Springhaj 6-9 år (1504)16:00 - 17:30
Springhaj 6-9 år (1502)16:00 - 17:00
Springhaj 6-9 år (1501)16:00 - 17:00
Springtøs 9-12 år (1516)17:00 - 18:30

Mørkhøj Park (gymnastiksale på Enghavegård skole)

Mørkhøj Parkalle 5, 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Indendørs fodbold, 203015:30 - 17:00
Voksen-barn 2-4 år forår (1005)11:00 - 11:45
Gym&leg 4-6 år forår (1104)17:10 - 17:55
Gym&leg 4-6 år forår (1103)16:20 - 17:05
Mini Drenge - DK serie16:30 - 18:30
Junior Drenge - Liga 18:00 - 20:00
Voksen-barn 2-4 år forår (1004)10:00 - 10:45
Junior Cheer18:00 - 20:00
Youth Cheer16:00 - 18:00
Mini Cheer - øvet (konkurrencehold)17:30 - 19:00
Junior Piger - DK serie17:30 - 20:00
Senior Herre - TeamGym19:30 - 22:00
Senior Damer - TeamGym19:30 - 22:00
Micro Pige - Talent B16:00 - 18:00
Mini Piger - Talent16:00 - 18:00
Junior Piger - Liga 17:30 - 20:00
Mini Piger - DK serie16:00 - 19:30

Vadgård skole sal B

Kong Hans Allé 32 , 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag

Søborg skole

Frødings Allé 1, 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Herremotion (hold 2002)18:15 - 19:30
Voksen-barn 3-5 år forår (1011)16:15 - 17:00
Voksen-barn forår (1008)16:15 - 17:00
Voksen-barn forår (1009)17:15 - 18:00
Voksen-barn forår (1003)17:00 - 18:00

Grønnemose skole

Skolesvinget 10, 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Parkour 10-15 år (1301)17:00 - 19:00

Gladsaxe skole

Gladsaxe Møllevej 127, 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Vandgymnastik/aquafitness (hold 2157) 23-2417:15 - 18:15
Vandgymnastik/aquafitness 60+ (hold 2155) 23-2415:45 - 16:30
Vandgymnastik/aquafitness (hold 2156) 23-2416:30 - 17:15

Mørkhøj skole

Ilbjerg Alle 25, 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Leg & bevægelse for kvinder (hold 2023)17:00 - 18:00

Gyngemosehallen, aerobic 1. sal

Gyngemose Parkvej 28A, 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag

Vadgård skole sal A

Kong Hans Allé 32 , 2860 Søborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Gym&leg 4-6 år forår (1102)17:15 - 18:00
Voksen-barn 3-5 år (hold 1014)16:45 - 17:30
Voksen-barn 3-5 år (hold 1013)16:00 - 16:45
Gym&leg 4-6 år forår (1101)16:15 - 17:00